کفن لاغری پزشکی درمانی کلینیک تبلیغات

کفن: لاغری پزشکی درمانی کلینیک تبلیغات تبلیغات خدمات درمانی خبر

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی در حالی به وسیله پخش‌کنندگان فیلم‌های سینمایی اعلام شد که طرح نیم بها بودن بلیت‌ها تا آخر هفته‌ی دفاع مقدس و پیش از تعطیلات

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

جدیدترین آمار فروش فیلم های روی پرده

عبارات مهم : ایران

جدیدترین آمار فروش فیلم های سینمایی در حالی به وسیله پخش کنندگان فیلم های سینمایی اعلام شد که طرح نیم بها بودن بلیت ها تا آخر هفته ی دفاع مقدس و پیش از تعطیلات محرم ادامه خواهد داشت و همچنین دو فیلم سینمایی “اکسیدان” و “نهنگ عنبر 2” به علت شروع ماه محرم از شنبه اکران نخواهند شد.

غلامرضا فرجی ـ مدیر پخش حوزه هنری ـ در گفت وگویی با ایسنا آمار فروش فیلم سینمایی “21 روز بعد” ساخته محمدرضا خردمندان را با دراختیار داشتن 8 سالن سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و 25 سالن سینمایی در شهرستان ها و بعد از گذشت 8 هفته اکران 1میلیارد و 300 میلیون تومان اعلام کرد. فیلم سینمایی “فصل نرگس” به کارگردانی نگار آذربایجانی نیز با اکران در 12 سالن و در 6 هفته در مجموع 300 میلیون تومان فروش داشته است.

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

همچنین فیلم سینمایی “زیر سقف دودی” ساخته پوران درخشنده تاکنون نزدیک به 3 میلیارد تومان فروش داشته هست، این فیلم سینمایی این روزها فقط در 3 سالن و در سانس های فوق العاده در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و در 10 سالن سینمایی در شهرستان ها اکران می شود.

غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به شروع ایام محرم،گفت: از روز شنبه اول مهرماه فیلم سینمایی “اکسیدان” و “نهنگ عنبر2” در سینماهای کشور اکران نخواهند شد و همچنین طرح نیم بها بودن بلیت ها هم تا آخر هفته ی دفاع مقدس ادامه خواهد داشت.

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی در حالی به وسیله پخش‌کنندگان فیلم‌های سینمایی اعلام شد که طرح نیم بها بودن بلیت‌ها تا آخر هفته‌ی دفاع مقدس و پیش از تعطیلات

مدیرعامل فیلمیران آمار فروش فیلم سینمایی “تابستان داغ” ساخته ابراهیم ایرج زاد را با 4 هفته اکران و در اختیار داشتن 52 سالن سینمایی در مجموع ۱میلیاردو۱۱۰ میلیون تومان و به تفکیک 760 میلیون تومان در پایتخت کشور عزیزمان ایران و 350 میلیون تومان در شهرستان ها اعلام کرد.

همچنین فیلم سینمایی “سارا و آیدا” به کارگردانی مازیار میری با در اختیار داشتن ۵۸سالن سینمایی در 7 هفته اکران در مجموع ۲میلیارد و۷۸۰ میلیون تومان فروش داشته و از این مقدار ۱میلیاردو۶۷۰ میلیون تومان در پایتخت کشور عزیزمان ایران و ۱میلیارد و۱۱۰ میلیون تومان حاصل فروش در شهرستانها بوده است.

او ادامه داد:فیلم سینمایی “رگ خواب” ساخته حمید نعمت الله با اکران در 16 سالن سینمایی و بعد از گذشت 14 هفته در مجموع ۵میلیارد و۵۱۰میلیون تومان فروش داشته و به تفکیک ۳میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان در پایتخت کشور عزیزمان ایران و ۲میلیارد و۶۰ میلیون تومان در شهرستان ها فروخته است.

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

مدیرعامل فیلمیران آمار فروش فیلم سینمایی”نهنگ عنبر 2(سلکشن رویا)”به کارگردانی سامان مقدم را با در اختیار داشتن 16 سالن و با گذشت 20 هفته از شروع اکران آن، در مجموع 21 میلیارد و 660 میلیون تومان که به تفکیک ۱۳میلیارد و ۵۰میلیون تومان در پایتخت کشور عزیزمان ایران و ۸میلیارد و ۶۱۰میلیون تومان در شهرستان ها اعلام کرد.

همچنین در آخرین آماری که از فروش فیلم سینمایی “ساعت۵عصر” ساخته ی مهران مدیری اعلام شد، درمجموع با 11 هفته اکران و در اختیار داشتن 63 سالن سینمایی ۹میلیارد و ۶۶۵ میلیون تومان فروش داشته است و به تفکیک 5 میلیارد و 650 میلیون تومان حاصل فروش این فیلم سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و ۴میلیارد و ۱۵میلیون حاصل فروش در شهرستانها بوده است.

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی در حالی به وسیله پخش‌کنندگان فیلم‌های سینمایی اعلام شد که طرح نیم بها بودن بلیت‌ها تا آخر هفته‌ی دفاع مقدس و پیش از تعطیلات

حبیب اسماعیلی ـ مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان–آمار فروش فیلم سینمایی “اکسیدان” ساخته حامد محمدی را با در اختیار داشتن 48 سالن سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان و بعد از گذشت حدود 13 هفته اکران در مجموع 10 میلیارد و 700 میلیون تومان اعلام کرد.

داریوش بابائیان ـ مدیر پخش شکوفا فیلم ـ آمار فروش فیلم سینمایی “من و شارمین” ساخته ی بیژن شیرمرز را با دراختیار داشتن 28 سالن سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و 17 سالن در شهرستان و بعد از گذشت 2 هفته از شروع اکرانش در مجموع 680 میلیون تومان اعلام کرد که از این مقدار حدودا 570 میلیون تومان حاصل فروش در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و 110 میلیون تومان حاصل فروش در شهرستان ها بوده است.

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

احمد مختاری ـ مدیر پخش هدایت فیلم ـ آمار فروش فیلم سینمایی “ملی و راه های نرفته اش”ساخته ی تهمینه میلانی را با اکران در 28 سالن سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران 360 میلیون تومان و با در اختیار داشتن 12 سالن سینمایی در شهرستان ها 90 میلیون تومان اعلام کرد که در مجموع در مدت 10 روز نمایش، 450 میلیون تومان فروش داشته است.

او همچنین یادآور می شود که تعداد سالن های سینمایی فیلم “ملی و راه های نرفته اش” در چند هفته ی آینده در شهرستان ها زیاد کردن پیدا خواهد کرد.

همچنین فیلم سینمایی “نگار” به کارگردانی رامبد جوان با در اختیار داشتن 28 سالن سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و 45 سالن در شهرستان ها تاکنون به تفکیک 957 میلیون در پایتخت کشور عزیزمان ایران و 400 میلیون تومان در شهرستان ها فروش داشته است و در مجموع بعد از گذشت 17 روز از شروع اکرانش به رقم فروش 1 میلیارد و 357 میلیون تومان رسیده است.

آمار فروش فیلم سینمایی “زادبوم” ساخته ی ابوالحسن داوودی نیز مانند هفته های گذشته بنابه درخواست سازندگان این فیلم اعلام نشد.

عبدالله علیخانی -مدیر پخش پویا فیلم- آمار فروش فیلم سینمایی “پاتو کفش من نکن” ساخته ی محمد حسین فرحبخش را در مجموع 1 میلیارد و 460 میلیون تومان اعلام کرد و گفت که این فیلم در سینماهای پایتخت کشور عزیزمان ایران اکران ندارد و فقط در شهرستان ها اکران است.

فیاض پارسیان – پخش کننده فیلم سینمایی “ماجان” – آمار فروش این فیلم سینمایی را با در اختیار داشتن 5 سالن در شهرستان ها و 16 سالن سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و با گذشت دو هفته از شروع اکران اش در مجموع 73 میلیون تومان اعلام کرد.

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | سینمایی | 700 میلیون | زمان اکران | فیلم سینمایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz