کفن لاغری پزشکی درمانی کلینیک تبلیغات

کفن: لاغری پزشکی درمانی کلینیک تبلیغات تبلیغات خدمات درمانی خبر

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی شهریاری مسئول پیگیری پرونده سیدامامی شد

وکیل‌مدافع پرونده سیدامامی گفت: با تشکیل پرونده در دادسرای امور جنایی و خاص بودن پرونده، معاونت دادستان عمومی مسئولیت پرونده را پذیرفتند و از ابتدای عنوان در جر

شهریاری مسئول پیگیری پرونده سیدامامی شد

شهریاری مسئول پیگیری پرونده سیدامامی شد

عبارات مهم : وکالت

وکیل مدافع پرونده سیدامامی گفت: با تشکیل پرونده در دادسرای امور جنایی و خاص بودن پرونده، معاونت دادستان عمومی مسئولیت پرونده را پذیرفتند و از ابتدای عنوان در جریان امور قرار گرفته اند.

پیام درفشان در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: علت فوت را باید پزشکی قانونی در گزارش معاینه جسد اعلام کند که فعلاً این کار انجام نشده و با در نظرگرفتن این که نمونه برداری و کالبدشکافی صورت گرفته ولی هنوز نتیجه ای اعلام نشده هست. این پرونده خام است و با در نظرگرفتن این که ایشان 19 بهمن ماه فوت کرده و چند روز زیاد از فوت ایشان نمی گذرد، در درجه اول باید گزارش معاینه جسد حاضر شده است و بر اساس آن علت فوت مشخص شود.

شهریاری مسئول پیگیری پرونده سیدامامی شد

وی گفت: این پرونده تازه شروع به حرکت کرده و باید جواب آزمایش خون بیاید که آیا در خون چیزی بوده یا نه و بر اساس این نتیجه های مقام قضائی دستورات اولیه را صادر می کند.با تشکیل پرونده در دادسرای امور جنایی و خاص بودن پرونده، معاونت دادستان عمومی آقای شهریاری مسئولیت پرونده را پذیرفتند. آقای شهریاری از ابتدا در جریان این مسأله بوده و به اوین مراجعه و از سلول دیدار کردند و در ادامه مراحل پرونده هم قرار است خودشان مدیریت کنند.

وی خاطرنشان کرد: توصیه مهمی که در اینجا مطرح می شود این است که خودکشی یک عنوان است و این که آیا خودکشی کرده عنوان مهم است که خود دادسرای امور جنایی و شخص آقای شهریاری هم بر این توصیه تأکید دارند و در این خصوص تحقیقاتی را خواهند داد.

وکیل‌مدافع پرونده سیدامامی گفت: با تشکیل پرونده در دادسرای امور جنایی و خاص بودن پرونده، معاونت دادستان عمومی مسئولیت پرونده را پذیرفتند و از ابتدای عنوان در جر

وکیل مدافع پرونده سیدامامی تصریح کرد: عنوان خیلی مهم این است که بر اساس تبصره ماده 48 قانون آیین دادرسی کیفری، در جرایم امنیتی فقط وکلایی می توانند ورود کنند که نام آن ها در فهرستی باشد که ریاست قوه قضائیه عنوان کرده هست. این فهرست هیچ وقت اعلام نشده و با مراجعه وکلا به شعب دادگاه و اعلام وکالت شان، مدام گفته می شود که اسم شما در این لیست موجود نیست که این مسأله باعث می شود که وکیل نتواند به پرونده ورود کند و از همان ابتدا با موکل اش ملاقات داشته باشد.

وی گفت: اگر این موانع ایجاد نمی شد وکیل می توانست در مورد مرحوم سیدامامی هم اعلام وکالت کرده و با او دیدار داشته و ملاقات کند و به او آرامش و دلگرمی بدهد که هیچ وقت این اتفاق تلخ رخ ندهد و هزینه آن هم به کل مجموعه تحمیل نمی شد. کار وکیل ایجاب می کند که به پرونده ورود کند و در کنار این عنوان آرامش مورد نیاز را به موکل بدهد. هنگامی که از ورود وکیل جهت اعلام وکالت ممانعت می شود نتیجه آن همین موارد می شود.

وی در عین حال تاکید کرد: باید بگذاریم پرونده جلو برود تا ببینیم چه مطالبی هویدا می شود.

شهریاری مسئول پیگیری پرونده سیدامامی شد

واژه های کلیدی: وکالت | پرونده | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz