کفن لاغری پزشکی درمانی کلینیک تبلیغات

کفن: لاغری پزشکی درمانی کلینیک تبلیغات تبلیغات خدمات درمانی خبر

گت بلاگز اجتماعی هیچ گونه مجوزی جهت کلینیک های قشنگی و لاغری وجود ندارد، هشدار

 مدیر امور نظارت، اعتباربخشی و صدرو پروانه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: هیچ گونه مجوزی جهت کلینیک های قشنگی و لاغری از سوی وزارت

هیچ گونه مجوزی جهت کلینیک های قشنگی و لاغری وجود ندارد، هشدار

مدیر امور نظارت، اعتباربخشی و صدرو پروانه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: هیچ گونه مجوزی جهت کلینیک های قشنگی و لاغری از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خوزستان صادر نمی شود.

مجوزی جهت کلینیک های قشنگی در خوزستان صادر نشده است

مسعود فتاحی در گفت و گو یی اظهار کرد: وزارت بهداشت مجوزی جهت کارهای قشنگی صادر نمی کند چون جزو خدمات درمانی نیست.
وی افزود: اداره نظارت بر موسسات درمانی زیر مجموعه معاونت درمان علاوه بر کارهای نظارتی بر مراکز درمانی بر اساس گزارش های دریافتی و یا بعضی از تبلیغات گمراه کننده کار نظارت را انجام می دهد و با موسسات بدون مجوز و متخلف برخورد می کند.

عبارات مهم : لاغری
فتاحی ادامه داد: ممکن است بعضی از اعضای گروه جامعه پزشکی خارج از حیطه کاری تبلیغات گمراه کننده داشته باشند یعنی خود مجوز دارد ولی کار خلاف و تبلیغات اشتباه انجام می دهد.
وی گفت: با توجه به اینکه در اینترنت تبلیغاتی با عنوان لاغری بدون بازگشت با روش های جراحی تهاجمی از جمله با امواج صوتی و یا لیزر صورت می گیرد مردم باید بدانند روش غیر قابل بازگشت وجود ندارد و تبلیغات گمراه کننده و غیر مجاز هست.
وی بیان کرد: استفاده از بعضی تجهیزات در مطب باید از نظر نوع دستگاه و نحوه استفاده، به وسیله کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد و در صورت غیر مجاز بودن برخورد می شود.
در چند سال اخیر جوانان به خاص بانوان به سمت قشنگی و لاغری گرایش زیادی پیدا کرده اند و تلاش می کنند با روش های پزشکی و جراحی و یا مصرف بعضی داروها خیلی سریع به لاغری و یا قشنگی های غیر طبیعی برسند.
برخی موسسات و کلینیک ها نیز به صورت غیر مجاز به تبلیغات جهت انجام اعمال جراحی با روش های خاص و با عنوان بدون بازگشت اقدام کرده و گاهی خطر آفرین هستند.

هیچ گونه مجوزی جهت کلینیک های قشنگی و لاغری وجود ندارد، هشدار

منبع: ایرنا

واژه های کلیدی: لاغری | پزشکی | درمانی | کلینیک | تبلیغات | تبلیغات | خدمات درمانی | خبر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz